STATEK CZASU ZIEMIA

Ziemia jest Statkiem Czasu, podróżującym w Galaktycznym Czasie. Każdy z nas, bez względu na to czy jesteśmy tego świadomi, czy nie, jest Galaktycznym KIN tego Kosmicznego Statku. Do tej pory mogliśmy myśleć, że to „Statek Kosmiczny Ziemia”. Ale to tylko dlatego, że byliśmy w niewłaściwym Czasie – nie wiedzieliśmy, która tak naprawdę jest godzina!

Znaczenie tego czasu polega na przebudzeniu się do faktycznej Natury Czasu. Kiedy to nastąpi, zobaczymy, że Czas jest Czwartym Wymiarem, że Ziemia nie jest Statkiem Kosmicznym, ale Statkiem Czasu, a celem działania w Galaktycznej częstotliwości 13:20 jest przekształcenie Planety w Dzieło Sztuki. Jesteśmy na Pokładzie Statku Czasu, aby uczyć się i ćwiczyć Planetarną Sztukę Czasu Galaktycznego. Pierwszym etapem jest Tęczowy Most.

Statek Czasu Ziemia to sposób, w jaki poruszamy się do nowego Ewolucyjnego Cyklu – Noosfera, Czasie powszechnego Pokoju, Harmonii i Telepatii. Wkrótce Ziemia nie będzie już działać w częstotliwości 12:60, ale w naturalnej częstotliwości synchronizacji 13:20. Aby przyspieszyć nadejście nowego Czasu Harmonii, wzywa się do zsynchronizowanych uroczystości w świętych miejscach na całym świecie. To Planetarne przebudzenie będzie zakończeniem Harmonicznej Konwergencji z 1987 r. i odpowiednią podstawą do wkroczenia w Statek Czasu Ziemia.

timeshipimage_banner

Reklama

PLANET ART NETWORK

%d blogerów lubi to: