T(E)=ART

1199644214_093c70a490

T(E)=ART 
[Formuła Nowej Ery]

Prawo Czasu jest Uniwersalnym Prawem i zasadą i stwierdza że ​​CZAS jest uniwersalnym czynnikiem Synchronizacji.

Prawo Czasu rozróżnia naturalną częstotliwość taktowania, która rządzi Uniwersalnym porządkiem, oraz sztuczną częstotliwość taktowania, która odróżnia współczesną Ludzką Cywilizację od reszty jej Otoczenia, Biosfery.

Wpływ oparcia Cywilizacji na sztuczne czynniki czasowe – nieregularny Kalendarz i Zegar mechaniczny – zaowocował stworzeniem sztucznego Globalnego płaszcza, technosfery. Wykorzystując zasoby naturalne szybciej, niż można je wymienić i tworząc więcej odpadów, niż można wyeliminować, Technosfera działa kosztem Biosfery. Stąd obecny globalny kryzys.

Prawo Czasu potwierdza, że ​​wszystkie planetarne wstrząsy i chaos społeczny, który przeżywamy dzisiaj, są bezpośrednio związane z dawaniem pierwszeństwa Ludzkim prawom i technologii maszynowej, a nie boskiemu porządkowi i prawu naturalnemu. Wynika to z istnienia zbiorowego błędnego postrzegania Czasu znanego jako częstotliwość 12:60. Odnosi się to do dwunastomiesięcznego cyklu nieregularnego Kalendarza Gregoriańskiego z zegarem 60 minut.

Życie w sztucznym Czasie odłącza nas zarówno jako Gatunek, jak i indywidualnie od naszej prawdziwej Natury. Zawsze czujemy, że nigdy nie mamy „wystarczająco dużo Czasu.” W częstotliwości 12:60 Czas to Pieniądz. W częstotliwości 13:20 CZAS jest SZTUKĄ.

Współczynnik naturalnej częstotliwości taktowania 13:20 jest zakodowany w Tzolkin – 260-jednostkowym Harmonicznym Modułu. Częstotliwość 13:20 można również znaleźć w naszym Ciele: mamy 13 głównych Stawów i 20 Palców u Rąk i Nóg.

Prawo Czasu potwierdza, że ​​ze względu na Uniwersalną częstotliwość Czasową świat jest jedonścią. To tylko ludzkość wybrała separację. Ta separacja jest wzmocniona przez oddzielenie w czasie, życie według zegara, a nieregularna miara Kalendarza Gregoriańskiego powszczymuje Nas byćia w jedności.

Prawo CZASU stwierdza: Energia określona Czasem to Sztuka. W tym równaniu (E) odnosi się do wszystkich zjawisk w ich procesach rozwijania; (T) jest obecnym pędem zgodnie ze stałą stosunku 13:20. Wszystko kształtowane przez CZAS jest SZTUKĄ.

 

 

 

Reklama

PLANET ART NETWORK

%d blogerów lubi to: