Biblioteka

1a4c1c2c454184086c15e9e7732b
ISBN 978-83-89912-24-4

Faktor Majów (Ścieżka poza technologię) – José Argüelles 

Doktor filozofii José Argüelles, historyk sztuki, pisarz, artysta-wizjoner, odkrywca klucza do Świętego Kalendarza Tzolkin, przedstawia tu niezwykle śmiałe, pozornie „szalone” hipotezy, które w efekcie końcowym prowadzą do zaskakujących wniosków (w międzyczasie częściowo potwierdzonych przez naukę, np. promieniowanie galaktyczne czy krystaliczne jądro Ziemi). Autor, nawiązując do wielu kultur i religii, ukazuje nam obraz wielkiej kosmicznej Całości, której trójwymiarowo ograniczony rozum nie jest w stanie ogarnąć. Najpierw wprowadza nas w świat Majów ze szczególnym uwzględnieniem Tzolkin – harmonicznego modułu, bazy wyjściowej dla wszystkich kalendarzy, większych i mniejszych cykli (m.in. Wielkiego Cyklu 5125 lat, czyli cyklu naszej historii). Cywilizacja Majów jest dla nas najbardziej zagadkowa. Kim byli Majowie? Dlaczego pojawili się tak nagle przed 5000 lat – przyszli z nikąd, rozwinęli wysoką kulturę z zadziwiającymi budowlami i jeszcze bardziej zaskakującym poziomem wiedzy matematyczno-astronomicznej, aby nagle zniknąć w IX wieku? Argüelles znalazł odpowiedź na wiele z tych pytań. A może jest to rodzaj samoprzypomnienia, „błyskawicy we krwi”? Jak twierdzi autor, Majowie przybyli z misją przygotowania planety Ziemi na skok ewolucyjny; całą wiedzę Kosmosu zakodowali w Świętym Kalendarzu.

Tak czy inaczej, jedno nie ulega wątpliwości: nauka Majów jest bezczasowa, jednakowo ważna wczoraj, dziś i jutro! Z całą pewnością po lekturze tej książki Czytelnik spojrzy na świat i to, co się wokół dzieje, zupełnie bez lęku. Faktor Majów to kolejna „prowokacja majańska”. Już sam tytuł jest kontrowersyjny, ale nieprzypadkowy!!! Czas nagli! Teraz także świat nauki dostaje swoją szansę. Jeśli jej nie wykorzysta, zostanie daleko w tyle.

5ba7fd9946e5af6a691e94ab522a
ISBN 83-917384-7-7

Surferzy Zuvuyi – José Argüelles 

Ta książka uchyla tajemnice Majów, dotyczących „Kryształowej Komnaty Ziemi”, czterech Atlantyd, Plejad, Anonimowych Ziemian, déja-vu i wielu innych…
Ta „wyśniona” opowieść zrodziła się spontanicznie, krótko po opublikowaniu Faktora Majów. Z uwagi na niezwykle przystepny język, książka ta stanowi prawdziwą kopalnię wiedzy dla każdej grupy wiekowej czytelników.

„Witaj na starcie w filozoficzną przygodę z kimś, kto żyje snem i śni życiem”. Czy byłeś już kiedyś w czwartym wymiarze? Nie!? Przecież śnisz co noc? Z pewnością miałeś też nie raz déja vu odczucia? No cóż, zapomniałeś… W takim razie zapraszamy Cię razem z José Argüellesem i jego czwartowymiarowym sobowtórem, Wujkiem Joe, w magiczną podróż przez centrum Ziemi aż w najdalsze zakątki Galaktyki. Odbędziesz ją na fali Czasu Zuvuya. Zuvuya to „wielki obieg przypomnienia”. Tu oczekuje Cię niezwykła przygoda przez Czas, w której poznasz prawdziwą historię Atlantydy, dowiesz się o powiązaniach Majów i Plejad, związkach pomiędzy obrazem i doznaniem, déja vu, polami elektromagnetycznymi i promieniowa-niem Twojej kosmiczno-organicznej istoty Światła. A kiedy powrócisz do naturalnego rytmu życia, staniesz się wirtuozem-artystą Harmonii Kosmosu. Ziemia pilnie potrzebuje Twojego przebudzenia. Nie zwlekaj! W drogę, surferze! José Argüelles przedstawił tu Faktor Majów i Prawa Czasu w formie bardzo przystępnych obrazów. Tragiczna śmierć Josha bardzo znacząco wpłynęła na ostateczny portret książki, czyniąc z niej prawdziwą kopalnię wiedzy także dla starszego pokolenia.

4c9f389b4004b08b6163793e5e0c2f6a755d
ISBN: 83-89912-03-1

Czas i technosfera (Prawo Czasu w sferze ludzkiej) – José Argüelles 

Istnieje wyższy wymiar naturalnego czasu, który jest wpisany w Kosmos, oraz naturalny kalendarz, który pomoże ludzkości dojrzeć do przebudzenia globalnej świadomości, czynnika niezbędnego do jej przetrwania i dobrobytu.

Ta książka wnosi ważny wkład w przebudzenie ludzkości, które dokonuje się obecnie w skali całej planety.

83-917384--9-3
ISBN 83-917384-9-3

Ziemia wschodząca – José Argüelles  

Ilustrowany traktat o prawach rządzących układami jako dopełnienie Faktora Majów i Księgi Tronu. Autor ukazuje tu powiązania pomiędzy geomancją, Tzolkin, DNA i I Cingiem. Książka zawiera 50 „map” z przystępnymi opisami.  Ziemia Wschodząca to obrazowe objaśnienie korelacji binarnego kodu heksagramów I Cingu, kwadratu magicznego Benjamina Franklina, kodu DNA, Świętego Kalendarza Majów, pasów radiacyjnych Van Allena, epok historycznych, dawnych cywilizacji…

Wyrocznia Majów (Zakodowana wiedza Mistrzów)

Ariel Spilsbury & Michael Bryner

Komplet składa się z książki i 44 kart w wygodnym formacie – zmiejszonym w porównaniu do poprzedniego wydania.

Księga Wyroczni to Język Światła, umożliwia dostęp do archetypowych symboli i starych mądrości Majów, zakodowanych w Świętym Kalendarzu Tzolkin. Wyrocznia składa się z 20 pieczęci, 13 liczb i 11 soczewek, które oferują nowe, całkowicie odmienne podejście do rzeczywistości. Książka zawiera praktyczne opisy znaków kalendarza Tzolkin w wersji skróconej i rozszerzonej, jak również indeks odpowiedników psychologicznych pieczęci.

Wyrocznia nie jest narzędziem przepowiedni, ale drogowskazem! Praca z Wyrocznią jest niezależna od znajomości kalendarza Tzolkin.

ISBN 978-83-89912-38-1

Ja jestem innym Ty (Przewodnik i Kluch do Kalendarza) – Hanna Kotwicka

Co przyniesie nadchodzący dzień, miesiąc czy rok? Czy spełnią się Twoje marzenia? Skąd przyszedłeś i po co tu jesteś? Czy w 2012 będzie koniec? Na te pytania odpowie Ci ta seria. Do pracy z książką potrzebny jest kalendarz na bieżący rok i galaktyczna metryka urodzenia.

Takie pytania zadaje sobie wiele osób. Niektórzy z nas, prześladowani przez pecha, czy zmęczeni walką o przetrwanie zwracają się o pomoc do astrologów, wróżek i jasnowidzów. A przecież sami możemy rozpoznać nasze ukryte możliwości i wykorzystać je w najbardziej sprzyjającym momencie. Pomoże nam w tym „Przewodnik” i „Klucz do kalendarza” część pierwsza i druga cyklu JA jestem innym TY.

Kalendarz Majów nie jest horoskopem, lecz pomostem do przekraczania trójwymiarowych horyzontów. Znajdziemy w nim praktyczne wskazówki na każdy dzień roku, dzięki którym unikniemy wielu błędów, rozwiążemy wiele problemów, wnikniemy w dni, które dopiero mają nadejść. Zrozumiemy, że sensu życia nie trzeba wcale szukać, lecz wystarczy go pojąć. Obserwacja osobistego 13-miesięcznego rytmu, który ustala się według daty urodzenia, ułatwia zrozumienie wielu spraw, z którymi się stykamy. Rzeczy niezrozumiałe nagle stają się zupełnie jasne.

Galaktyczna metryka urodzenia mówi, skąd przychodzimy i po co tu jesteśmy, ukazuje obszary przyszłych działań, objawia też dary i siły, jakie wspierają każdego człowieka na całej ziemskiej drodze. W dniu urodzin otrzymujemy solarną pieczęć; jest to jeden z dwudziestu wzorców postępowania. Barwa pieczęci jest bardzo istotna, gdyż świadczy o przynależności do kolorystycznej rodziny energetycznej. Czerwienią pieczętują się prekursorzy, inicjatorzy przemian; bielą – ci, których zadaniem jest uszlachetnianie, wprowadzanie ładu. Barwa niebieska patronuje transformacjom (uzdrawianiu), z tym, że kto wybrał błękitną pieczęć, powinien świecić przykładem. Nauczyciele pieczętują się barwą żółtą – ich zadaniem jest oświecanie i niesienie pomocy w zrozumieniu ducha CZASU.

Przewodnik: ISBN 978-83-89912-20-6
Klucz do Kalendarza: ISBN 83-89912-20-6

czas_to_sztuka
ISBN 83-89912-00-7

CZAS JEST SZTUKĄ – Rainer Berchtold/H.Kotwicka

Ta książka adresowana jest przede wszystkim do znawców cyklu „JA jestem innym TY”. Stanowi rozszerzenie wiedzy o kalendarzu Majów, dopełnienie „Przewodnika” i „Klucza do kalendarza”. Z jej pomocą będziesz mógł zanurkować w głębiny metryki galaktycznej i dotrzeć do informacji zapisanych w twoich kodach galaktycznych, a następnie, świadomie kontrolując myśli i słowa, będziesz zdolny, z własnej woli i z pełną odpowiedzialnością, wprowadzić je do swoich kodów genetycznych.

Jest to kolejny dar CZASU, klejnot z majańskiego skarbca wiedzy. Hasła „harmonia” i „chromatyka” intrygowały Cię od dawna. Teraz dostałeś klucz do zapisanych tam informacji i poznania mowy ciała. Wiedz, że twoje fizyczne ciało jest cudownym bankiem informacji. Każda choroba, dolegliwość czy zwykłe zranienie, np. palca, jest wskazówką, że twoje małe, przebiegłe ego próbuje zdominować twoją świetlaną świadomość. Ta książka to kompendium wiedzy o Tzolkin, Kalendarzu Trzynastu Księżyców oraz wielkich i małych cyklach w Twoim życiu. Trzy w jednym: elementarz – przewodnik – leksykon.

ksiazka_kosm_tel
ISBN 83-917384-5-0

Kosmiczna telepatia i Ty – Hanna Kotwicka

Jest to rodzaj podręcznika, napisany niezwykle przystępnym językiem (wg Kosmicznej telepatii Tuelli). Można tu znalęźć praktyczne wskazówki, jak rozwijać zdolności telepatyczne, jak chronić swój potencjał energetyczny, na co zwracać szczególną uwagę w pracy nad rozszerzaniem pola świadomości. Niespodzianką są tutaj osobiste refleksje autorki i przykłady wyrzeźbione przez życie. Kosmiczna telepatia i Ty otwiera kolejne bramy poznania pod przewodnictwem WSZECHDUCHA. Ponieważ w sferze „niekontrolowanej telepatii” skrywa się wiele niespodzianek i biorąc pod uwagę fakt, że przebudzenie postępuje już pełną parą, praca ta staje się wręcz niezbędna dla każdego nowicjusza i mistrza.

Zdecydowaliśmy się rozpowszechnić dzieło zbiorowe Tuelli, którego pierwsze wydanie ukazało się w Ameryce w 1983 r. Dlatego też jego treść nawiązuje do nurtu tamtego przedziału czasowego. Mimo to zawiera wiele cennych informacji, zwłaszcza tych, które dotyczą wyrazistego przedstawienia operatywnych procesów zachodzących w mózgu podczas telepatii.

Przetransformowaliśmy archetypowe idee i obrazy w analityczne słowa i pojęcia, które stały się zwyczajowym środkiem dzisiejszej komunikacji. Ponieważ obok siły ich ezoterycznego oddziaływania są one również strumieniami energii, czyli bezpośrednią energią komunikacyjną, język stał się nowym, dogodnym instrumentem dla przekazów telepatycznych.

Treść tej literackiej pracy zbiorowej; z uwagi na przystępne słownictwo i proste szkice; pomaga nam zrozumieć, jak czysto techniczny jest bieg telepatii w naszym mózgu. Telepatia jest wspólnym dziedzictwem nas, Dzieci Światła, po które możemy sięgnąć w chwili swojego przebudzenia. Tu zacierają się wszystkie granice. Tu pojmujemy, czym w istocie jest kontakt telepatyczny i jak bardzo jest on nam bliski. Nie ma człowieka na świecie, który choć raz nie usłyszałby głosu intuicji. Ponieważ intuicja jest formą kontaktu telepatycznego, każdy z nas jest urodzonym telepatą. Celem pobudzenia zdolności telepatycznych jest nawiązanie łączności ze swoim Wyższym Ja. Nie chodzi więc o to, aby stać się wizjonerem, lecz nauczyć się wyciągać wnioski wspomagające rozwój duchowy. Świat DUCHA jest kosmicznie genialny! Wszystko ma swój czas i miejsce.

Jakież to wspaniałe uczucie rozumieć mowę swojej duszy, mimo iż nie padają żadne słowa.
Jakież to cudowne przeczytać, że wszystko niewytłumaczalne, co od dawna rejestrowałeś w swoim życiu, to jeden z przejawów dawno temu przebudzonej zdolności telepatii.
Jakież to boskie dowiedzieć się, że…

Ci, którzy będą kierować się jedynie rozumem, nie zrozumieją treści tych przesłań. Nie uwierzą, dopóki nie znajdą namacalnych dowodów. Dowodów potrzebują tylko ci, którzy nie chcą usłyszeć głosu serca; swojego wewnętrznego suflera.

177976813_4503220943040709_1597432703949891283_n-1

Jest tylko jedna MOC na Ziemi: MIŁOŚĆ

OBOWIĄZEK bez miłości czyni NIEZADOWOLONYM
PRAWDA bez miłości czyni KRYTYKUJĄCYM
WYCHOWANIE bez miłości czyni ZBUNTOWANYM
MĄDROŚĆ bez miłości czyni ROZDARTYM
ODPOWIEDZIALNOŚĆ bez miłości czyni BEZWZGLĘDNYM
PRAWORZĄDNOŚĆ bez miłości czyni ZATWARDZIAŁYM
GRZECZNOŚĆ bez miłości czyni PŁACZLIWYM
PORZĄDEK bez miłości czyni DROBIAZGOWYM
ROZPOZNANIE bez miłości czyni UPARTYM
WŁADZA bez miłości czyni GNĘBIĄCYM
SZACUNEK bez miłości czyni DUMNYM
MAJĄTEK bez miłości czyni CHCIWYM
WIARA bez miłości czyni FANATYCZNYM

BIADA TYM, KTÓRZY SKĄPIĄ MIŁOŚCI!
Oni poniosą winę, jeśli świat umrze od własnego jadu! Po co żyjesz, jeżeli nie potrafisz kochać?

POZWÓL NAM ZBAWIĆ ZIEMIĘ MIŁOŚCIĄ !

MITYCZNY ZEW

(według A. Spilsbury i M. Bryner) Przed eonami lat Galaktyczne Konsylium, chcąc ratować proces ewolucji, wystosowało mityczne orędzie do wszystkich Świetlanych Świadomości we wszystkich systemach słonecznych. Niezliczona liczba istot z najdalszych nieskończonych przestrzeni odpowiedziała na ten zew i w określonym czasie zjawiła się w wyznaczonym miejscu. Wtedy pojawił się sam Wielki Duch – Najwyższa Miłość Galaktyk – zaszczycając zebranych następującymi słowami Niebieskiego Światła: “Jesteście proszeni o inkarnowanie się w pewnym świecie, gdzie dokona się wielka transformacja. Ci z was, którzy pójdą za tym wezwaniem, udadzą się do pewnego miejsca ewolucji, gdzie ILUZJA STRACHU i ROZŁĄKI będzie wyjątkowo surowym nauczycielem. Zwracam się teraz do tych, którzy mają niezbędne zdolności, aby wystąpili tam jako Moi posłańcy i pomogli Mi podnieść i przetransformować wibracje tej planety. Chodzi bowiem o to, aby zakotwiczyć tam MIŁOŚĆ. Tam staniecie się stwórcami nowej realności – REALNOŚCI ZŁOTEJ OKTAWY.

W dotychczasowych podróżach we Wszechświecie każdy z was okazał się doskonałym gwiezdnym sternikiem. Jako Posłańcy ŚWIATŁA pokazaliście, że potraficie wysoko wznosić Światło. Dlatego zapraszam was teraz do inkarnowania się pośród mas i plemion na Ziemi, aby pomóc Gai i jej dzieciom w wyjątkowo trudnej transformacji. Do tego planu należy jednak przyodzianie woalu zapomnienia. Jeżeli zdołacie obudzić w sobie rajską pamięć i dziecinną ufność, staniecie się zaczynem harmonizującego cyklu inicjacji. Będziecie inkarnować się w różnych punktach strategicznych i często na obszarach o bardzo niskiej wibracji. W niektórych z was iluzja rozłąki ze ŚWIATŁEM wywoła uczucie zniechęcenia, braku wsparcia i wyobcowania. Jeżeli jednak zaakceptujecie wasze człowieczeństwo, wasza MIŁOŚĆ przeniknie sferę dualizmu, a wasze ŚWIATŁO przyspieszy proces ewolucji. Wasz udział w Moim planie jest całkowicie dobrowolny. Jednak transformacja na Ziemi jest czymś bardzo rzadkim i drogocennym. Jeżeli zechcecie podjąć się tej misji, otrzymacie sposobność scalenia w przyspieszonym tempie wszystkiego, co zdobyliście w poprzednich inkarnacjach. Wasza Świadomość doświadczy rzadko doznawanego skoku kwantowego. Wybór należy do was. Od was będzie zależeć, czy zatańczycie z Gają taniec zwycięstwa w czasie ceremonii zstąpienia ŚWIATŁA”. Tak powiedział Stwórca – Najwyższe ŚWIATŁO Galaktyk. Świetlane Istoty szukały różnorodnych gwiezdnych popleczników, wybierały różne związki i konsylia, aby inkarnować się na planecie Ziemi. W plan ten wbudowano pewne zabezpieczenia, pomocne w budzeniu Świetlanych Istot z duchowego letargu na Ziemi. Dzieci Gwiazd zostały uwrażliwione (zakodowane) na wiele sposobów: na dźwięki, kolory, światło, obrazy, słowa i symbole. Był to swego rodzaju rezonans wibracji, który miał im pomóc w przypomnieniu sobie o zobowiązaniach wobec Najwyższego ŚWIATŁA. Kody te wynurzały się wszędzie: w muzyce, w przeszywającym spojrzeniu, w mowie i uczuciach – wszystkie wyzwalały budzący impuls: chęć stania się wcieleniem MIŁOŚCI. Teraz też tak się dzieje i my, DZIECI SŁOŃCA, znów kąpiemy się w promieniach przypomnienia. Jako Wysłannicy Słońca i Kurierzy Gwiazd jesteśmy doskonale przygotowani do spełnienia obietnic i urzeczywistnienia prastarego mitu. Kiedy zakotwiczymy miłość na Ziemi, wszyscy przywdziejemy szaty bogów. Mityczny zew rozlega się ponownie: “Obudźcie się Wojownicy Tęczy, Kurierzy Słońca, Jasne Umysły galaktycznych konfederacji, związków i soborów! Jeżeli wynurzacie się dopiero teraz, w tym czasie, odkryjcie wasze uzdrowicielskie zdolności i wzmacniajcie słabszych. Dodawajcie im otuchy, wspierajcie na duchu, pokazujcie drogę powrotu. Przesyłajcie fale miłości wszystkim dzieciom Gai będącym w potrzebie. Kiedy waszym narzędziem stanie się miłość, humor, śmiech, radość, śpiew, taniec, wytworzycie silną falę transformacji, która przełamie bariery dualizmu, rozłąki, osamotnienia i zrodzi CUD JEDNOŚCI i POKOJU. Ukażcie się nowo uformowani – w całej okazałości waszego piękna i siły waszej prawdziwej tożsamości! Zróbcie to w darze dla Gai! Odsuńcie na bok wszystkie wątpliwości! Wy jesteście przecież Dziećmi Słońca. Idźcie tam, gdzie poprowadzi was serce, i tam rozdawajcie wasze dary. Poddajcie się magii ŚWIATŁA, a CUD dokona się na Ziemi. Przypomnijcie sobie, że TERAZ tańczymy i śpiewamy ku chwale JEDNEGO SERCA!”

Kiedy-dusze2
ISBN 83-89912-08-2

Gdy Dusze staną się Bogami – Johann Kössner

Autor, bez wydawania jakichkolwiek ocen, odsłania tu wiele błędów myślowych i pułapek współczesnej ezoteryki, wyprowadzających świadomość człowieka na manowce. Wiele miejsca poświęca także tematyce zaświatów i temu, co dzieje się z „Duszą” po przejściu na drugą stronę. Książka daje odpowiedzi na wiele wciąż pojawiających się pytań, dotyczących nie tylko poglądów religijnych, ale także tych związanych bezpośrednio z codziennym życiem, jak np. kwestie usuwania ciąży, klonowania, przeszczepu organów, optymalnej długości życia czy śmierci „niewinnego” dziecka.

be3da38b52a630f224d5f96da9ea78e7
ISBN: 9788361987154

Kroniki Historii Kosmicznej. Księga Tronu – Prawa Czasu i przekształcenie umysłu ludzkiego. Tom I  –  José Argüelles/ Stephanie South

Filozofia Historii Kosmicznej wyraża się w tym, że Wszechświat jest w swej istocie nośnikiem inwolucji i ewolucji Duszy rozumianej jako jedyny, wszechobejmujący obwód wszelkiej Boskiej świadomości regulowany przez Prawo Czasu. Z tego punktu widzenia Historia Kosmiczna stanowi kompletny, całościowy system myśli, a także kompletne, całościowe pole percepcji rzeczywistości i Wszechświata; tym samym filozofia ma charakter bezgraniczny i oznacza zrozumienie prawdziwej natury rzeczywistości, które przybiera postać zasady Historii Kosmicznej.

Kroniki Historii Kosmicznej to spojrzenie na Wszechświat i życie na Ziemi z uwzględnieniem duchowego wymiaru rzeczywistości. To, co obecnie nazywamy historią ludzkości, jest faktycznie opisem pogrążania się bytu ludzkiego w sferze materii. Oderwanie się od światopoglądu materialistycznego i całego systemu przekonań, leżącego u jego podstaw, jest warunkiem zastąpienia nowym ładem obecnego, trwającego w głębokim kryzysie porządku cywilizacyjnego. Historia Kosmiczna, jako całościowy obraz rzeczywistości, dający pełne zrozumienie jej prawdziwej natury, jest narzędziem podnoszącym ludzką świadomość ku wolności tworzenia świata nieskrępowanego ograniczeniami materii.

KSIĘGA TRONU, pierwszy z siedmiu tomów Kronik Historii Kosmicznej, omawia warunki przemiany ciała, umysłu i świadomości człowieka, by wraz z kresem cyklu, czyli w czasie apogeum materii, zdolny był do wyruszenia w drogę powrotną: ku świadomości duchowego wymiaru ładu rzeczywistości, ku świadomości planetarnej i kosmicznej.


José Argüelles - Życie w czasie zamknięcia Cyklu - Przewodnik przetrwania na drodze do 2012

Kalendarz 13tu Księżyców

Kroniki Historii Kosmicznej - tom 1. Księga Tronu 

Tzolkin 

NS.1.34 ~ rok Żółtgeo Elektrycznego Ziarna 

4-Moon-Year-Pocket-Calendar

Nie jest to Kryzys Biosferyczny lecz Noosferyczny Stan Wyjątkowy – Wizja Regeneracji Planety Ziemi

Powszechna Deklaracja Praw Czlowieka 

Medytacja Tęczowego Mostu

Book of the Cube
Cosmic History Chronicles Volume VII

Book CoverThe Book of the Cube has been called forth by death, rebirth and liberation from cosmic disorder. It is the seventh and final in the Cosmic History Chroniclesseries, signifying the capacity for the creative process to equalize itself in all directions simultaneously. All aspects of creation are equal as are all sides of the cube.

This oracular book comes with the reminder: All reality is equidistant from your perceiver!

Book of the Cube is a self-oracle where you take the journey into the inner dimensions of nature – where mind creates reality and reality creates mind. From the portals of mind come the dimensions of time, space and number.

Click here for sample excerpts, graphics and more.


Book of the Transcendence
Cosmic History Chronicles Volume VI

Book CoverWe are at a time when knowledge is being renewed. We are being called to turn inward, away from the virtual cyber-world into the vast realm of our own mind – the ultimate supercomputer.

Book of the Transcendence is an interdimensional software program downloaded from higher dimensions, containing practices for Synchrogalactic and Holographic Yoga, a reenvisioning of the solar system, new information on Planetary Geomancy, the Galactic I Ching and much more.

Click here for sample excerpts, graphics and to order now!


Book of the Timespace
Cosmic History Chronicles Volume V

Book Cover

„We are entering a new timespace. We will no longer be the same human. We are being changed into something new. A radical shift and evolution of the human species is about to occur. We shall become something we cannot imagine now.”

As a species we are now going very quickly from the psychically fractured timespace of the clock and its artificial reality to an integral timespace where our minds and bodies are synchronized once again with the cosmic cycles of the universe. This fifth volume of the projected seven-volume series explores the cosmic meaning of timespace as the medium of psychic and social organization focusing on the nature of society in relation to the Absolute. Visions of Tollan, Babylon and Utopia illumine the investigation of an enduring archetypal order and the effect of timing programs on the human psyche, especially as we move into an era of galactic synchronization and cosmic consciousness. Taking into account the role that historically transcendent archetypes have played in guiding human social evolution, a special feature of this text is the presentation of the 21 Archetypes of Hunab Ku – a new and psychically transfiguring means of exploring the post-2012 timespace that now awaits us.

Click here for sample excerpts, graphics and to order now!


Book of the Initiation
Cosmic History Chronicles Volume IV

Book Cover

„December 21, 2012 marks the grand planetary initiation – it is not an end unto itself – but a beginning for those who can make it past the threshold.”

We are living in a time of unprecedented planetary initiation as our world is shifting from one state to another. This book takes us on journey of this process of initiation as an esoteric or hermetic experience as seen from the perspective of the Law of Time. It shows that individual initiations correspond very closely to the shifts of consciousness that we, as an entire species, are passing. This book also emphasizes the continuity of the hermetic tradition in the past two centuries and includes biographical sketches of many esotericists such as Madame Blavatsky, Aleister Crowley, Dane Rudhyar, Sri Aurobindo, Alice Bailey, Nicholas Roerich, G.I. Gurdjieff and Mevlana, among others. It also explores the nature of symbols and symbolic systems; cosmic mediumship in the coming age; and the nature of sex from the esoteric perspective. The text concludes with a thorough introductory description of the synchronic order as a symbolic construct.

Click here for sample excerpts, graphics and to order now!


Book of the Mystery
Cosmic History Chronicles Volume III

Book Cover

„It is the duty of the Book of the Mystery to bring to the forefront the fact that, yes, human civilization is swimming in an ever-increasing sea of images, and many people are depressed and struggling every day just to survive. Why? The reason lies in a whole system disconnect from Source reinforced by the bombardment of images. According to Cosmic History, this situation can change in an instant when the human learns to shake off preconceptions of the world and regain their imaginal freedom. Once everyone returns to the core of their unique, imaginal essence, our planet will be transformed.” (Book of the Mystery)

This book is a must have for all artists and creative people alike. It takes us on a journey through the imaginal realm, especially as perceived in the present transition from the cycle of history into that of an era of galactic synchronization and cosmic consciousness. Of special note is the history of rock and roll, pop art and the creation and effects of the cybersphere as providing bridges to a new evolving planetary art form. Attention is also paid to a comprehension of the nature of art and the imagination from the evolutionary perspective of cosmic consciousness as a principle means of attaining to the Absolute. The text features a series of visionary telepathic meditations and a fold-out index of famous artists, rock stars and personalities as they are coded into the 260 unit Tzolkin or Harmonic Module of the Law of Time.

Click here for sample excerpts, graphics and to order now!


Book of the Avatar
Cosmic History Chronicles Volume II

Book Cover

„The vision contained within Cosmic Science is above the whole Earth; this means it establishes a view of reality, galactic in nature, encompassing different galaxies, star systems and planets. This is an entirely new description of the universe from the point of view of extraterrestrial intelligence.”

This book is vast and requires careful study. It touches on a variety of themes, including a re-envisioning of the history of the cosmos, the nature of revelation in history, and the descent of divine knowledge as the means of renewing and evolving the consciousness of humanity, all as viewed from the lens of the Law of Time and the synchronic order. Of special note are: The treatment of the 13.7 billion year history of the present cycle of cosmic evolution; the description and analysis of the principle spiritual messengers of history; and, most significantly, the presentation of cosmic science as a startlingly new (extra-terrestrial) descent or revelation of knowledge, including as an appendix, a complete translation of the original treatise, „An Introduction to Cosmic Science.”

Click here for sample excerpts, graphics and to order now!


Book of the Throne
Cosmic History Chronicles Volume I

Book Cover

Using as a foundation a sequence of 260 two-hour galactic mind transmissions, the Cosmic History Chronicles are a system of thought and technique to be learned and applied in order that the human being can take the next steps on the road of evolution into a holographic perceptual system. Through the Cosmic History Chronicles, the great gift of the Law of Time is ripened into a vehicle of universal upliftment, propelling us into our next stage of spiritual-mental evolution.

Click here for sample excerpts, graphics and to order now!


 
The discovery of the Law of Time by Jose and Lloydine Argüelles

The call of Pacal Votan - Time is the fourth Dimension by José Argüelles

Stopping Time 2.0

13moon_Selfstudy_Pilot-program

7 Year Program 2013-2020

Time and the Technosphere

Banner_of_Peace_eng 

Episode1 - 3 Cauac

Episode2 - 1 Muluc


Reklama

PLANET ART NETWORK

%d blogerów lubi to: