Poziom Ⅰ

ODKRYWANIE SYNCHRONICZNEGO POŻĄDKU 

Początkujący

Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak poruszać się po Synchronicznym Porządku, ekscytującej sferze Uniwersalnej Synchroniczności.

Możesz zacząć doświadczać Magii Synchronicznego Porządku, znajdując swoją Galaktyczną Sygnaturę. Twoja Galaktyczna Sygnatura to nazwa Kodu twojego Mitycznego lub Czwarto-Wymiarowego Ja. Każda Galaktyczna Sygnatura jest Bramą lub Portalem, za pomocą którego można odkryć różne aspekty swojego bytu.

Twoja konkretna Galaktyczna Sygnatura odpowiada liczbie, kolorowi, ziemskiej rodzinie, czakrze, planecie i wielu więcej. Dzięki synchronicznemu porządkowi wydarzenia i ludzie w naszym życiu mogą być postrzegani z punktu widzenia o wyższym wymiarze, odsłaniając coraz głębsze wzorce znaczeń.

Uwaga: Twoja Galaktyczny Sygnatura pojawia się raz na 260 dni. Podobnie, każdy dzień zawiera określoną Galaktyczną Sygnaturę, którą można „odczytać” przez soczewkę Synchronicznego Porządku.

1. Użyj swojej Galaktycznej Sygnatury , aby znaleźć się w Księdze Kin. Pamiętaj, że twój konkretny podpis (KIN) jest powiązany z Afirmacją. Ta Afirmacja jest przedmiotem Medytacji. Pochodzi z kodu matematycznego reprezentującego etap Galaktycznej świadomości . Zauważ też, że twoja Galaktyczna Sygnatura w Księdze Kin występuje w obrębie określonej harmonii. Harmonia to zawsze kodowany kolorem zestaw czterech Sygnatur (KIN) następujących po sekwencji: czerwony, biały, niebieski, żółty.

2. Znajdź i zanotuj swoją solarna pieczęć na Holonie Planetarnym jak i Holonie Ludzkim. Holon odnosi się do holograficznej esencji dowolnej postaci: człowieka, planety, gwiazdy, galaktyki.

Planet Holon

Human Holon

3. Znajdź swoją Rodzinę Ziemi. Cztery pieczęcie twojej ziemskiej rodziny pojawiają się co cztery lata. Tworzy to wzór, który powtarza się 13 razy w cyklu 52-letnim. Istnieje pięć rodzin ziemi: Polarna, Kardynalna, Korzenia, Sygnału i Bramy. Każda rodzina Ziemi odpowiada określonej czakrze. Zauważ, że rodziny Ziemi również kodują holon planety w pięciu poziomych rzędach.

4. Znajdź odpowiedzialną Orbitę Planetarną. W synchronicznym porządku celem planety jest utrzymanie orbity w stosunku do innych orbit planetarnych i całkowicie w stosunku do Słońca lub jednostki gwiezdnej ewoluującego układu gwiezdnego. Częstotliwości planet w stosunku do siebie odpowiadają za tworzenie różnych etapów lub aspektów świadomości.

Interplanetary Holon

5. Znajdź swoją Wyrocznie Przeznaczenia. Każda Galaktyczna Sygnatura jest zdefiniowana przez pięcioczęściową strukturę o nazwie Wyrocznia Przeznaczenia.

Oracle Board

Na powyższej grafice każdy pięcioczęściowy krzyż to Wyrocznia Przeznaczenia. Aby znaleźć swoją wyrocznię, zlokalizuj krzyż, który ma pośrodku twoją Solarną Pieczęć. Na przykład, jeśli jesteś białym psem, znajdź krzyż z solarną pieczęcią białego psa pośrodku.

Następnie skorzystaj z poniższej tabeli, aby znaleźć swojego przewodnika pieczęci solarnej (pusty kwadrat u góry pięcioczęściowego krzyża). Poniższa grafika opisuje również moc poszczególnych elementów wyroczni.

Destiny Oracle

6. Znajdź numer swojego KIN w modułu Tzolkin/Harmoniczny Moduł. Zauważ, że 52 zacienione jednostki są znane jako Galaktycznie Aktywne Portale. To dni wyjątkowo wysokiej częstotliwości. Na Tzolkin zlokalizuj Falę narodzin. Fala to cykl 13 dni, księżyców, lat, baktunów itd.

Tzolkin/Harmonic Module 13:20 Matrix

7. Zlokalizuj swój Zamek Przeznaczenia. Zamek Przeznaczenia określa sekwencję 52 rocznych KIN które pojawiają się od chwili urodzenia do 52. urodzin. Począwszy od 52. urodzin cykl się powtarza. Podstawą Zamku Przeznaczenia jest powtarzający się wzór czterech pieczęci, które składają się na twoją ziemską rodzinę. Co roku odcienie galaktyczne przesuwają się o jeden. Ponieważ na rodzinę Ziemi składa się 13 tonów i 4 pieczęcie, tworzy to cykl 52. Zamek Przeznaczenia może być używany do znajdowania różnych wzorów w twoim życiu i do znalezienia wyższego znaczenia w doświadczeniach, wydarzeniach i osób w naszym życiu. Więcej informacji na temat Zamku Przeznaczenia już wkrótce …

Destiny Castle

To kończy poziom I odkrywania Synchronicznego Porządku (na razie)!

Ladowanie poziomu II jest w procesie … oczekujemy Galaktyczną Transmisje ..

Reklama

PLANET ART NETWORK

%d blogerów lubi to: